Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Hakkımızda
1974’ten bu yana, elektronik sektöründe hizmet veren Videofon, 37 yıldır dünyada konusunda lider, kaliteyi ön planda tutan global markaların temsilciliğini ve distribütörlüğünü yapmaktadır.

Kurulduğu ilk günden beri faaliyet gösterdiği sektöre artı değer katmayı, müşteri talep ve gereksinimlerini ürün yelpazesini ve hizmet kalitesini her zaman geliştirerek karşılamayı ilke edinen Videofon, dürüst pazarlama anlayışı ve ödün vermediği prensipleri ile müşterilerinin memnuniyetini ve güvenini sürekli kılmıştır.

Bugün, görüntülü giriş sistemlerinde uzun yıllara dayanan tecrübelerinin ürünü VPON Görüntülü Kapı Giriş ve Çevre Kontrol Sistemleri ile müşterilerinin hizmetindedir.

Her türlü projeye uygun profesyonel çözümler sunan VPON Görüntülü Kapı Giriş ve Çevre Kontrol Sistemleri; villa, müstakil ev ve işyerlerinde kullanabileceği gibi, çok konutlu apartmanlar veya çok konutlu sitelerde de etkin biçimde kullanılır.

VPON markası günümüz ihtiyaçlarını göz önüne alarak ürünlerini sürekli çağımız inşaat teknoloji ve sistemlerine göre geliştirmektedir. Örneğin çok girişli, içerisinde birçok villa, apartman, güvenlik kulübeleri, hizmetli daireleri bulunan sitelerde kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik mükemmel video/audio iletişim ve CCTV Kamera destekli çevre güvenliği sağlar.

Bunun yanı sıra VPON, kullanıcılarına bina girişlerinde diledikleri takdirde anahtar kullanımını gerektirmeyen yeni teknolojik çözüm alternatifleri sunar. Ayrıca, iç mekânlarda hırsız/yangın ihbar sistemini de içinde barındıran nitelikli, kompakt modelleri mevcuttur.

VPON markası için; ürün kalitesine verilen önem kadar, hizmet bütününü oluşturan montaj ve satış sonrası hizmet kalitesi de büyük önem taşımaktadır. Bu amaçla VPON ürünleri hakkında pazarlama, tanıtım, montaj desteği almak,  ürün sunum ve satış sonrası hizmet eğitimlerine katılmak isteyen bayilerimizin vpon.com.tr web adresini incelemeye ve bizlerle iletişime geçmeye davet ediyoruz.

VPON; Görüntülü kapı telefonu, giriş kontrol, çevre ve iç mekân güvenliği konusunda istikrarlı kalite ve güvenilir ileri teknoloji çözüm ortağınızdır. VPON ile mükemmel güvenliğin ve iletişimin huzuru içerisinde keyifli bir yaşam dileriz.