Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kalite

İstikrarlı Kalite

VPON kalite politikası,  geleneksel kalite anlayışı olarak tanımlanan uluslararası standartlara uyumun çok daha ötesini ifade etmektedir. VPON istikrarlı kalite anlayışı ürün özelliklerinin performans sürekliliğini sağlamaktan geçer.

Uluslararası standardizasyon örgütünün oluşturduğu etkin kalite yönetim sistemini tanımlayan ISO9001 ve ürünlerin güvenli çalışması ile ilgili standartları belirleyen ABD Telekomünikasyon Piyasası Denetleyici Kurumu - FCC (Federal Communications Commission) standartlarına sahiptir. Ayrıca 2009 yılında VPON, 1989 yılından bu yana güvenlik alanında en seçkin ve yenilikçi ürünleri seçmeyi amaçlayan, Top CPSE Golden Excellence Awards  ( Mükemmellik Ödülü)’nü almaya hak kazanmıştır.

VPON, kalite üstünlüğünü aşağıdaki kalite bileşenlerini en etkin şekilde kullanarak gösterir.

Performans: VPON markası; öncelikle ürünlerinin birincil çalışma özelliklerinin kullanıcıları tatmin ediciliğine, fonksiyonlarının kullanıcı beklenti ve gereksinmelerini karşılayabilecek zenginlikte olmasına özen gösterir.

Özellikler:  VPON, ürünlerinin temel çalışma özelliklerinin yanı sıra kullanıcılarına ikincil faydalar sağlayacak nitelikli, kullanımı kolay ürünler sunar. VPON her konut tipine uygun özellikli zengin ürün yelpazesi ile müşteri taleplerini en üst düzeyde karşılayabilme yeteneğindedir.

Güvenilirlik: VPON markası için teknolojinin hızlı gelişim ve değişim sürecinde insan sağlığı ve can güvenliğinin korunması, kalitenin devamlılığının sağlanması, kullanıcıların memnuniyetinin kazanılması çok önemlidir.

Dayanıklılık: VPON markası, Avrupa Komisyonu (CENELEC-Comité Européen de Normalisation Electrotechnique) tarafından geliştirilmiş ‘’IP55 Su Geçirmezlik’’ özel koruma standardına sahiptir. “IP55 Su Geçirmezlik’’ ve darbeye dayanıklılık özellikleri kullanıcılara görüntülü giriş panellerini dış ortamlarda gönül rahatlığı ile kullanabilmelerini sağlar.

Uygunluk: VPON Görüntülü Kapı Giriş ve Çevre Kontrol Sistemleri, uluslararası kalite yönetim sisteminin belirlenmiş şartlarına uyduğu güvencesini sahip olduğu sertifikalarla belgelendirmiştir.

Hizmet: VPON markası kaliteli hizmet anlayışımüşteri beklenti ve gereksinimlerini karşılayabilme yeteneğini geliştirme üzerine kurulmuştur. Ürünlerle ilintili hizmetler müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduracak şekilde kurgulanmıştır.

Estetik: VPON, estetik ve fonksiyonelliği mükemmel bir şekilde birleştiren bir tasarım çizgisine sahiptir. Dacha Line Villa Tipi ve Accord Line Apartman Tipi olmak üzere kullanıcılarına şıklık farkını yaşama keyfi sunan 2 modern tasarım serisine sahiptir. Serilerin tasarım anlayışı; yenilik, kullanışlılık, ergonomi ve estetik anlamda çevreye uyum prensiplerine dayanmaktadır. Vpon, yalın ve şıklığın birleştiği renk ve form bileşimleri ile evinize değer katar.