Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Teknoloji

Vpon, fark yaratan teknoloji markasıdır!

VPON markasını farklılaştıran en önemli özellik, görüntülü kapı giriş ve çevre kontrol sistemleri sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübesini,  teknoloji, tasarım, mimari ve yaşam alanlarındaki son trendler ve değişen müşteri talepleri ile başarılı biçimde sentezlemesidir.

Bu başarasını, 2009 yılında; güvenlik alanında 1989 yılından bu yana en seçkin ve yenilikçi ürünleri seçmeyi amaçlayan, prestijli kalite ödülü Top CPSE Golden Excellence Awards  ( Mükemmellik Ödülü)’nü almaya hak kazanmasıyla perçinlemiştir.

VPON ürünleri teknoloji donanımı:

VPON, 4” ve 7”lik TFT renkli monitör teknolojisi sadece birinin değil kimin geldiğini canlı, parlak, kristal netliğinde tüm detayları ile gösterir.

420 TVL renkli CCD kamera teknolojisi ile desteklenmiş görüntülü giriş panelleri düşük ışık koşullarında dahi diğer CMOS kameralı panellerden çok daha net ve keskin görüntü verir. Infrared IR teknolojisi sayesinde sadece gün ışığında değil gece karanlığında dahi kapınız çalındığında kendinizi güvende hissettirir.

Yüksek resim hafıza kapasitesi ile 400 adet resmi hafızaya alabilir. Zengin hafıza kayıt özelliği kullanıcılarının yalnız kısa zamanlı evde olmadıkları zamanda değil, tatil gibi evlerinden uzun dönemli uzak kaldıkları zamanlarda bile ziyaretçi listesini görebilmelerini sağlar. Ev sahibinin yokluğundan faydalanmak isteyebilecek art niyetli kişilerin tespitinde yardımcı olur.

VPON Görüntülü Giriş Panelleri kamera yüzeyinde nano cam kalkanı kullanılmıştır. Kamera yüzeyini koruyan nano cam kalkanı teknolojisi, içerisinde bulunan nano cam-seramik partikülleri sayesinde kamera camlarında bir koruma kalkanı oluşturur.  Bu sayede darbeye karşı korumanın yansıra kuş pisliği,  reçine, sinek ve böcek kalıntısı gibi dış etkenlere karşı da kamera merceğini korur.

VPON Görüntülü Giriş Panelleri, alüminyum alaşımlı panellerden üretilmiştir ki günümüz tüm mühendislik uygulamaları için en ideal metal türüdür. Hafif, gümüşi, paslanmaya karşı dirençli paneller kolay monte edilebilir ve darbeye dayanıklı özelliktedir.